top of page
HOME
CLASSES
NUTRITION
SHOP
FAQ & REVIEWS
LEARN MORE
Do no harm, take no shit
Choose your pricing plan
Private Lessons Pkg
$
320
320$
5 Private Lessons
Valid for one month
Select
5 Sessions
15% OFF
Yoga mat, towel, + water provided
Customized to fit your specific needs
10 Class Pass
$
180
180$
Buy 9 classes, get the 10th free
Valid for 3 months
Select
10 prepaid classes
10% off
bottom of page